BulgarianEnglishFrenchGermanGreekItalianRussian
Продава се
750,000.00 

Луксозна вила в класически стил на Касандра

Имот за продажба-луксозна вила в класически стил с голяма градина и басейн. Къщата се намира в луксозен район в най- предпочитаната част на Касандра. Мезонета се състои от 4 спални и 3 бани,просторна всекидневна с кухня и апартамент с една спалня и кухня, с отделен вход за гости или помощен персонал.
За повече информация относно конкретният имот или за информация,относно строителство и инвестиции, моля не се колебайте да се свържете с нашият офис, който обслужва клиенти целогодишно и се намира в Полихроно на главният път

00306909484635
00306994190209

Детайли

Цена : 750,000.00 
Тип имот : Вила
Цел : Продава
Статус : Продава се
Квадратура : 300 кв. м .
Адрес : 63085 Гърция, Халкидики, Касандра, Полихроно
Област : Халкидики
Пощенски код : 63085
Град : Ханиоти
Държава : Гърция

Internal Structure

Спални : 4
Бани : 4
Стаи : 6

Особености

тухла
ново строителство
2-етаж
Климатик
Локално отопление
Регулация

Find on Map

Търсете имот:
За нас

Фирма „ААА-Building & Trading“ със седалище Касандра Халкидики Гърция е създадена преди 25 години . Занимава се основно с изпълнение на строителни обекти до ключ на територията на Северна Гърция и неотдавна на територията на България поради засилен интерес от все повече нарастващите български клиенти!Наш ангажимент е подготовката на всички необходими разрешителни и документи от всички инстанции от самото начало до пълното завършване на строителният обект!Ние сме член на камарата на строителите в Гърция , което е гаранция за безкомпромисно качество на нашите строителни обекти, които отговарят на най-високите стандарти и изисквания!